KONST / Litografier / Färglitografi 13431020
nr 1343 1020
Attie Brahme
(1916-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/100, Mariatorget. Motivet: 35x52 cm
Anna-Kristina (Attie) Brahme, svensk bildkonstnär född 1916, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:20:37
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Attie Brahme
Läs mer om Attie Brahme